TESZT 2016 

május 22. vasárnap

19:00
Nagyterem
bemutató

Csiky Gergely Állami Magyar Színház, Temesvár (RO) / Kosztolányi Dezső Színház, Szabadka (SRB)

Magyar

Rendező: Urbán András

május 23. hétfő

17:00
Katonai Tiszti Kör, Előadóterem

Ifjúsági Kulturális Központ, Skopje (MK)

Őrült erdő

Rendező: Nina Nikolikj

20:00
Nagyterem

Forte Társulat, Budapest / Trafó Kortárs Művészetek Háza, Budapest (HU)

A te országod

Rendező: Horváth Csaba

23:00
Stúdió

Alekszandr Manuilov (BG)

Az állam

Koncepció: Alekszandr Manuilov

május 24. kedd

14:00 16:00
Stúdió

Alekszandr Manuilov (BG)

Az állam

Koncepció: Alekszandr Manuilov

18:00
Katonai Tiszti Kör, Előadóterem

Prešernovo Színház, Kranj / Városi Színház, Ptuj (SLO)

A halott hazatér az úrnőjéhez

Rendező: Jernej Lorenci

21:00
Nagyterem

Bitef Színház, Belgrád (SRB)

Az Antikrisztus rövid története

Rendező: Urbán András

május 25. szerda

15:00 22:00
Stúdió

TiDA – Théâtre Danse, Aosta (ITA)

Kvintett

Rendező: Marco Chenevier, Smeralda Capizzi

17:00
Katonai Tiszti Kör, Előadóterem

Háború Színház, Szarajevó / Mess Színpad, Szarajevó (BIH)

Liszt a vénákban

Rendező: Boris Liješević

20:00
Nagyterem

Horvát Nemzeti Színház, Zágráb (HR)

Királyok vagyunk, nem emberek

Rendező és koreográfus: Matija Ferlin

május 26. csütörtök

17:00
Katonai Tiszti Kör, Előadóterem

Nézőművészeti Kft., Budapest / Szkéné Színház, Budapest (HU)

EztRád

Rendező és díszlettervező: Scherer Péter

20:00
Nagyterem

Csiky Gergely Állami Magyar Színház, Temesvár (RO)

A néző élete és halála felszínes és ártatlan történetekben elmesélve

Rendező: Radu Afrim

május 27. péntek

18:00
Katonai Tiszti Kör, Előadóterem

GroundFloor Group, Kolozsvár (RO)

Parental Ctrl

20:00
Nagyterem

Koreja Színház, Lecce (ITA)

Az apa szó

Írta és rendezte: Gabriele Vacis

május 28. szombat

17:00
Katonai Tiszti Kör, Előadóterem

Mikser Ház, Belgrád / Ifjúsági Kulturális Központ, Újvidék (SRB)

Dogville

Rendező: Kokan Mladenović

20:00
Nagyterem

Schilling Árpád (HU)

A harag napja

Rendező: Schilling Árpád

22:00
Nagyterem

Random Scream, Brüsszel (BE)

7 Promises

Rendező: Davis Freeman

május 29. vasárnap

15:00 17:00
Stúdió

Association for the Promotion of Women in Culture – City of Women, Ljubljana / KD integrali, Ljubljana (SLO)

a második alkalom

Rendező: Simona Semenič

19:00
Nagyterem

Jonas & Lander (PT)

Tojáshéjak

Koncepció és koreográfia: Lander Patrick

22:00
Nagyterem

Ivo Dimcsev (BG)

I Cure

Rendező: Ivo Dimcsev

TÁMOGATÓK

MÉDIAPARTNEREK

SZERVEZŐ



300077 Temesvár, Románia
Alba Iulia utca 2. szám
Tel.: 0256 434 814
Fax: 0256 494 029

www.tm-t.ro
www.teszt.ro
E-mail: info@teszt.ro