Program 

május 20. hétfő

19:00
Nagyterem

Stary Dom Állami Dráma Színház, Novoszibirszk (RU)

Sociopath/Hamlet

Rendező: Andrej Prikotenko

19:00
Nagyterem
az előadás költségvetés-csökkentés miatt elmarad

Forte Társulat - Szkéné Színház, Budapest (HU)

Az öngyilkos

Rendező: Horváth Csaba

május 21. kedd

11:00
Nagyterem
az előadás költségvetés-csökkentés miatt elmarad

Mladinsko Színház, Ljubljana (SI)

még nincs cím

Rendező: Tomi Janežić

17:00
Nagyterem

Csiky Gergely Állami Magyar Színház, Temesvár (RO)

SWAN LAKE REVISITED / Hattyúk tava újratöltve

Rendező: Kokan Mladenović

május 22. szerda

19:00
Nagyterem

Cie Malka Tánctársulat (FR)

Têtes d’Affiche

Koreográfus: Bouba Landrille Tchouda

21:00
Nagyterem
az előadás költségvetés-csökkentés miatt elmarad

Masterskaya Színház, Szentpétervár (RU)

Fando és Lis

Rendező: Ricardo Marin-Vidal

május 23. csütörtök

19:00
Nagyterem

Frascati Producties / Monty / Jemma El Irakya (BE-NL)

Bagdad

Rendezte és előadja: Enkidu Khaled és Chris Keulemans

19:00
Festőműhely
az előadás költségvetés-csökkentés miatt elmarad

Bakırköy-i Városi Színház, Isztambul (TR)

Szeretlek, Törökország

Rendező: Yelda Baskın

21:00
Stúdió

Moment Maribor & EN-KNAP Ljubljana (SI)

Hős 2.0 - Az előadások előadása

Rendező: Uroš Kaurin és Vito Weis

május 24. péntek

17:00
Festőműhely
az előadás költségvetés-csökkentés miatt elmarad

Kosztolányi Dezső Színház, Szabadka (SRB)

Nézőművészeti Főiskola

Rendező: Urbán András

19:00
Nagyterem

Jászai Mari Színház, Tatabánya (HU)

Macbeth

Rendező: Szikszai Rémusz

22:00
Stúdió

Moment Maribor & EN-KNAP Ljubljana (SI)

Hős 2.0 - Az előadások előadása

Rendező: Uroš Kaurin és Vito Weis

május 25. szombat

16:00
Stúdió

Apollo 111 Színház, Bukarest (RO)

Medea’s Boys

Rendező: Andrei Măjeri

18:00
Nagyterem

F.A.C.E. Szabó Visual Performing Arts Ensemble (DE)

Antigoné

Rendező: Kristóf Szabó

20:00
Nagyterem
az előadás költségvetés-csökkentés miatt elmarad

Nemzeti Színház, Bitola (MK)

Noé (új) Macedóniája

Rendező: Kokan Mladenović

21:00
Stúdió

Apollo 111 Színház, Bukarest (RO)

Medea’s Boys

Rendező: Andrei Măjeri

május 26. vasárnap

16:00
Nagyterem

Csiky Gergely Állami Magyar Színház, Temesvár (RO)

IV. Henrik

Rendező: Victor Ioan Frunză

20:00
Nagyterem
az előadás költségvetés-csökkentés miatt elmarad

Szkéné Színház, Budapest (HU)

Kohlhaas

Rendező: Hegymegi Máté

22:00
Nagyterem
az előadás költségvetés-csökkentés miatt elmarad

Vroom (SRB)

Erotika

Zene és videó: Vroom

TÁMOGATÓK

MÉDIAPARTNEREK

SZERVEZŐ



300077 Temesvár, Románia
Alba Iulia utca 2. szám
Tel.: 0256 434 814
Fax: 0256 494 029

www.tm-t.ro
www.teszt.ro

E-mail: tesztfestival2019@gmail.com