Program 

május 20. vasárnap

17:00
Szabadság tér
A "Fo(u)r public spaces" program keretén belül, az ATECC2021-vel partnerségben

LOS INnato (ES)

NO/Nato

Koncepció: Marko Fonseca és Raúl Martínez

18:00
Szent György tér
A "Fo(u)r public spaces" program keretén belül, az ATECC2021-vel partnerségben

Bram Graafland (NL)

A konyha hisztis hercege

Koncepció: Bram Graafland

19:00
Nagyterem

Csiky Gergely Állami Magyar Színház, Temesvár (RO)

Rabenthal

Rendezte: Radu Afrim

22:30
Stúdió
ingyenes

SCHUBERTY KRAHL BAUER (DE)

Anima

Koncepció: Rike Schuberty, Simon Krahl, Simon Bauer

május 21. hétfő

16:00
Szabadság tér
A "Fo(u)r public spaces" program keretén belül, az ATECC2021-vel partnerségben

LOS INnato (ES)

NO/Nato

Koncepció: Marko Fonseca és Raúl Martínez

19:00
Katonai Tiszti Kör, Előadóterem

Bitef Színház / Czk Tivat / Maszk / Think tank studio (SRB-HU-MNE)

Jami körzet

Rendezte: Kokan Mladenović

22:00
Nagyterem

Szabadkai Népszínház, Magyar Társulat, Szabadka (SRB)

Gerincbántalmak

Rendezte: Veljko Mićunović

május 22. kedd

17:00
Stúdió

Trafó / Titkos Társulat / Füge Produkció, Budapest (HU)

Tótferi

Írta és rendezte: Kárpáti Péter

19:00
Nagyterem

cie. toula limnaios (DE)

tempus fugit

Koncepció/Koreográfia: Toula Limnaios

21:00
Stúdió

Trafó / Titkos Társulat / Füge Produkció, Budapest (HU)

Tótferi

Írta és rendezte: Kárpáti Péter

21:00
Szent György tér
A "Fo(u)r public spaces" program keretén belül, az ATECC2021-vel partnerségben

Bram Graafland (NL)

A konyha hisztis hercege

Koncepció: Bram Graafland

május 23. szerda

17:00
Nagyterem

Ioan Slavici Klasszikus Színház, Arad (RO)

A mi városunk

Rendezte: Cristian Ban

19:00
Katonai Tiszti Kör, Előadóterem

Oriantheatre (FR)

KA-F-KA

Koreográfus: Mehdi Farajpour

21:00
Nagyterem

Kosztolányi Dezső Színház, Szabadka (SRB)

Felhő a nadrágban

Rendezte: Kokan Mladenović

május 24. csütörtök

16:00
Nagyterem

Csiky Gergely Állami Magyar Színház, Temesvár (RO)

Táncos a sötétben

Rendezte: Kocsárdi Levente

19:00
Katonai Tiszti Kör, Előadóterem

Jászai Mari Színház, Tatabánya (HU)

A mi osztályunk

Rendezte: Guelmino Sándor

május 25. péntek

17:00
Nagyterem

Two Destination Language (SCT-BG)

Near Gone

Kidolgozta: Katherina Radeva és Alister Lownie

19:00
Katonai Tiszti Kör, Előadóterem

Reflektor Színház / Bitef Színház (SRB)

Macho Men

Koncepció: Milena Bogavac és Vojislav Arsić

22:00
Nagyterem

Toša Jovanović Nemzeti Színház, Zrenjanin (SRB)

Zrenjanin

Rendezte: Boris Liješević

22:00
Szent György tér
A "Fo(u)r public spaces" program keretén belül, az ATECC2021-vel partnerségben

Auăleu, Temesvár (RO)

Omnia Opera Mortalium

Libretto & Színpadraállítás: Ovidiu Mihăiță

23:00
Temesvári Szépművészeti Múzeum
A "Fo(u)r public spaces" program keretén belül, az ATECC2021-vel partnerségben

Solidart Egyesület Temesvár (RO)

Még egy verőfényes nap

Koncepció: Solidart

május 26. szombat

17:00
Nagyterem

Marco Chenevier / ALDES (IT)

Előadás a narancsról

Szerző: Marco Chenevier

19:00
Katonai Tiszti Kör, Előadóterem

F.A.C.E. Szabó Visual Performing Arts Ensemble (DE)

Coming Out. Homage to P. P. Pasolini

Rendezte: Szabó Kristóf

22:00
Nagyterem

Veronika Szabó (HU)

Queendom

Rendezte: Veronika Szabó

22:00
Temesvári Szépművészeti Múzeum
A "Fo(u)r public spaces" program keretén belül, az ATECC2021-vel partnerségben

Solidart Egyesület Temesvár (RO)

Még egy verőfényes nap

Koncepció: Solidart

május 27. vasárnap

17:00
Nagyterem

Koreja Színház, Lecce (IT)

Frame

Design és koncepció: Alessandro Serra

19:00
Katonai Tiszti Kör, Előadóterem

Szkéné Színház, Budapest (HU)

Nehéz

Rendezte: Bérczes László

22:00
Nagyterem

Ivo Dimcsev (BG)

Sculptures

Koncepció: Ivo Dimcsev

22:00
Szent György tér
A "Fo(u)r public spaces" program keretén belül, az ATECC2021-vel partnerségben

Auăleu, Temesvár (RO)

Omnia Opera Mortalium

Libretto & Színpadraállítás: Ovidiu Mihăiță

TÁMOGATÓK

MÉDIAPARTNEREK

SZERVEZŐ



300077 Temesvár, Románia
Alba Iulia utca 2. szám
Tel.: 0256 434 814
Fax: 0256 494 029

www.tm-t.ro
www.teszt.ro
E-mail: info@teszt.ro